(067) 230-28-47, 69-11-01
м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 23

Стандартні рішення


Конфігурація “Управління виробничим підприємством для України”  системи програм “1С:Підприємство 8″ є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління і обліку на виробничому підприємстві. Воно дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства.


Управління торговим підприємством для України  є комплексним рішенням, що дозволяє автоматизувати завдання управління і обліку на підприємствах, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності. Конфігурація дозволяє автоматизувати завдання оперативного, управлінського, бухгалтерського та податкового обліку, обліку кадрів і розрахунку заробітної плати, аналізу і планування торгових операцій, підготовку обов’язкової (регламентованої ) звітності, забезпечуючи тим самим ефективне управління сучасним торговим підприємством.

Бухгалтерія для України
Яким би бізнесом не займалася ваша організація – оптовою чи роздрібною торгівлею, комісійною торгівлею, наданням послуг, виробництвом або будівництвом – Ви можете вести облік в 1С: Бухгалтерії 8 для України. В одній інформаційній базі можна вести облік діяльності декількох організацій і індивідуальних підприємців. При цьому використовуються загальні довідники контрагентів, співробітників та номенклатури, а звітність формується роздільно.


1С:Документообіг 8
Програмний продукт “1С:Документообіг 8″, розроблений на новій технологічній платформі “1С:Підприємство 8.2″, є наступником програмного продукту “1С:Архів 3″, який вже понад 10 років застосовується в сотнях організацій, підприємств та установ, і призначений для автоматизації .документообігу.

 


“1С:Консолідація 8″ – ефективний інструмент управління для корпорацій і холдингів.